Search
Close this search box.
بهترین جراح زیبایی سینه تهران

بهترین جراح پروتز سینه در تهران

بهترین جراح پروتز سینه در تهران به شما کمک می‌کند بهترین نتیجه را از این جراحی دریافت کنید و همچنین در طول مراحل جراحی، با عوارض جبران ناپذیری رو به رو نشوید. انتخاب بهترین دکتر پروتز سینه به شما کمک می‌کند جراحی را با جدیدترین تکنیک‌ها و همچنین در کمترین زمان ممکن انجام دهید. به همین دلیل است که باید آن را جدی بگیرید و در خصوص دریافت آدرس و شماره تلفن با متخصص در ارتباط باشید. در متن این مقاله علاوه بر اینکه به شما بهترین جراحان پلاستیک برای جراحی پروتز سینه را معرفی می‌کنیم، به فاکتور‌های مهم نیز اشاره خواهیم کرد.

ویژگی‌های بهترین جراح پروتز سینه

در هر شهری که زندگی می‌کنید، با دانستن ویژگی‌های بهترین جراح پروتز سینه می‌توانید بهترین دکتر را انتخاب کنید. در ادامه به برخی از اصلی‌ترین ویژگی‌های وی اشاره خواهیم کرد:

بهترین جراح پروتز سینه در تهران

تجربه و نمونه کار‌های موفق

تجربه متخصص از اصلی‌ترین مواردی است که در هنگام مراجعه به وی باید به آن توجه داشته باشید. اگر قصد انجام عمل پروتز سینه را دارید، لازم است به این نکته توجه کنید که آیا متخصص در زمینه انجام این جراحی تخصص و مهارت لازم را دارد یا خیر. این مورد را می‌توانید از نمونه کار‌های موفق‌ ایشان نتیجه‌گیری کنید. زمانی که جراح پروتز سینه در این زمینه سابقه موفق فراوانی داشته باشد، می‌توانید با کمک پرس‌وجو از مراجعان قبلی به این موضوع دست پیدا کنید.

🍒 با توجه به محدویت ها، از ارائه نمونه کارهای قبل و بعد معذوریم. برای مشاهده، لازم است از طریق واتساپ با شماره روبه‌رو ارتباط برقرار کنید.

تخصص و مدرک

برای انتخاب جراح پروتز سینه در تهران لازم است حتماً به مدرک و تخصص توجه لازم و کافی را داشته باشید. این مورد را می‌توانید از سایت سازمان نظام پزشکی کشور دریابید. یک فوق تخصص می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند. این مدرک تضمینی برای موفقیت و دانش عمیق‌ ایشان به شمار می‌رود.

✅ دکتر محمدرضا ترحمی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند. عضو انجمن بین‌المللی جراحی پلاستیک، عضو انجمن جراحان زیبایی آمریکا و همچنین عضویت در انجمن جراحی پلاستیک و زیبایی ایران نمونه‌ای از افتخارات ایشان است.

فوق تخصص جراحی پلاستیک

برقراری ارتباطات مناسب با بیمار

برقراری ارتباط مناسب با بیمار از دیگر فاکتور‌های انتخاب بهترین دکتر پروتز سینه در تهران است. زمانی که جراح فوق تخصص ارتباط خوبی با بیمار بگیرد، می‌تواند نیاز‌ها و انتظارات زیباجو را شناسایی کند و دید کلی از نتایج جراحی به او بدهد. به این ترتیب درصد رضایت بعد از جراحی بالاتر می‌رود.

مهارت و ظرافت در هنگام انجام کار

مهارت در انجام کار با استفاده از جدیدترین تکنیک‌های جراحی از دیگر مزایای مراجعه بهترین متخصص جراحی پلاستیک در تهران است. بهترین متخصصان در این زمینه در انجام کار مراحل جراحی را با سرعت بالا و همچنین با مهارت بالا انجام می‌دهند. دکتر محمدرضا ترحمی با سال‌ها سابقه در زمینه جراحی، این تکنیک جراحی را با سرعت بسیار بالا انجام می‌دهند. جراحی پروتز سینه توسط‌ ایشان در ۳۰ دقیقه قابل انجام است.

نحوه انتخاب بهترین جراح پروتز سینه در تهران

انتخاب بهترین جراح پروتز سینه به موارد مختلفی بستگی دارد. از جمله مواردی که لازم است در انتخاب بهترین جراح پروتز سینه به آن توجه کنید را در ادامه برایتان ذکر کردیم:

لوکیشن مطب پزشک

بهتر است متخصصی را انتخاب کنید که آدرس مطب‌ ایشان به محل زندگی شما نزدیک باشد. در این زمینه لازم است مواردی از جمله دسترسی‌پذیری آسان را نیز در نظر بگیرید. چرا که لازم است برای مشاوره، روز جراحی و احتمالاً برای معاینه‌های بعد از جراحی بتوانید راحت‌تر با متخصص خود ملاقات کنید.

دسترسی آسان به جراح

جراحی را انتخاب کنید که هر زمان با مشکلی قبل و یا بعد از جراحی رو به رو شدید، بتوانید به راحتی با وی در ارتباط باشید. این مورد به تکنیک‌های ارتباطی متخصص بستگی دارد. اگر متخصص دلسوز باشد، پیگیری‌های لازم را به شکل‌های مختلف برای دریافت بهترین نتیجه و بروز کمترین عوارض، انجام می‌دهد.

زمانی که قصد انجام جراحی‌های زیبایی را دارید

بهتر است زمانی که قصد انجام این جراحی را دارید، در همان زمان به دنبال بهترین جراح پروتز سینه در تهران بگردید. اگر از مدت‌ها قبل جراحی را می‌شناختید، لازم است مجدد درباره‌ ایشان تحقیق کنید.

مشاوره با بهترین جراح پروتز سینه در تهران

بهترین جراح پروتز سینه در تهران به شما مشاوره می‌دهد. این مشاوره به گونه‌ای است که با توجه به وضعیت بدن شما، سن و همچنین نکاتی از جمله پرونده پزشکی و انتظاراتی که از نتیجه جراحی دارید، به شما مشاوره می‌دهد. در این صورت می‌توانید به نتایج دلخواه دست پیدا کنید. به عنوان مثال پروتز سینه انواع و سایزهای مختلفی دارد که با مشورت جراح و در نظر گرفتن انتظارات مراجعان زیباجو انجام می‌شود. بنابراین توصیه می‌شود ابتدا مشاوره شوید و برای انجام مشاوره رایگان دکتر محمدرضا ترحمی و همچنین مشاهده نمونه کارهای‌ ایشان فرم زیر را پر کنید.

✅ جهت برقراری ارتباط برای انجام هرگونه جراحی زیبایی سینه با دکتر ترحمی در ارتباط باشید

چه سوالاتی باید از جراح پروتز سینه خوب در تهران بپرسید؟

یکی از مواردی که برای مراجعان مطرح است، این است که در جلسه مشاوره و همچنین قبل از آن لازم است چه سوالاتی مطرح کنید؟

 • آیا جراحی نیاز به بستری دارد؟
 • آیا این جراحی انتظارات من را برآورده می‌کند؟
 • مراقبت‌های قبل از انجام جراحی چیست و از چه مدت قبل لازم است آن را رعایت کنم؟
 • آیا بعد از جراحی نیاز به همراه دارم؟
 • آیا بعد از جراحی نیاز به بستری دارم؟
 • تا چه مدت بعد از جراحی می‌توانم به فعالیت‌های روزمره خود بازگردم؟
 • مراقبت‌های بعد از جراحی که لازم است رعایت کنم، چیست؟
 • مدت زمان انجام جراحی چقدر است؟
 • آیا شب قبل از عمل باید ناشتا باشم؟
 • عوارض احتمالی جراحی چیست؟

✅ همچنین بسته به نیاز‌های خود می‌توانید اگر سؤالی دارید، این مورد را با متخصص خود در میان بگذارید.

بهترین جراح سینه را چگونه پیدا کنم؟

روش‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید مواردی که در بالا ذکر کردیم را بررسی کنید. از جمله آن ها می توان به مراجعه حضوری به مطب متخصصان اشاره کرد. البته این راهکار ممکن است کمی زمانبر باشد. می توانید این کار را با در نظر گرفتن موارد زیر انجام دهید.

 • جستجو در اینترنت در انجمن های مختلف
 • بررسی شبکه های اجتماعی پزشکان
 • پرس‌وجو از کسانی که قبلا این جراحی‌های زیبایی را انجام داده‌اند.

آدرس و شماره تلفن بهترین جراح پروتز سینه

آدرس متخصص پروتز سینه

📝 تهران، سعادت آباد، خیابان ریاضی بخشایش، روبروی بیمارستان عرفان، ساختمان افتخار، واحد ۶۰۱

اهمیت انتخاب بهترین جراح پروتز سینه در تهران

انتخاب بهترین متخصص جراحی پروتز از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر می‌خواهید از مزایای نتایج خوب جراحی به همراه مواردی که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم بهره‌مند شوید، لازم است در انتخاب خود دقت کنید. 

 • عوارض جبران ناپذیر جراحی در صورت مراجعه به یک متخصص کاربلد کمتر می‌شود. اگر می‌خواهید نیاز به جراحی مجدد برای اصلاح و ترمیم نداشته‌ باشید، در انتخاب پزشک خود دقت کنید.
 • یکی از دیگر از مزایای انتخاب خوب در این زمینه این است که می‌توانید در کمترین زمان و با بهره‌گیری از جدیدترین تکنیک‌ها بهترین نتیجه را دریافت کنید.
 • بهترین متخصص در راستای ارائه مراقبت‌های بعد از جراحی به شما بهترین عملکرد را دارد. همچنین در راستای مراقبت‌های بعد از آن در صورتی که سؤالی دارید، می‌توانید این مورد را با متخصص خود در میان بگذارید.
 • بعد از انتخاب بهترین جراح زیبایی سینه تهران ریسک جراحی بسیار کم می‌شود و شما می‌توانید در مراحل جراحی با خیال راحت به متخصص اعتماد کنید.

دکتر محمدرضا ترحمی بهترین جراح پروتز سینه در تهران

دکتر محمدرضا ترحمی با سال‌ها سابقه موفق در زمینه انجام جراحی‌های زیبایی سینه به بانوان بسیاری در این زمینه کمک کرده‌اند. ‌ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی آمریکا و همچنین عضو انجمن بین‌المللی جراحان زیبایی هستند و همچنین عضویت در انجمن جراحی پلاستیک و زیبایی ایران را دارا هستند. به همین دلیل است که می‌توانید برای انجام جراحی‌های زیبایی به ‌ایشان اعتماد کنید.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *